Dretan

 

Firma działa nieprzerwanie od 1993 roku. Jesteśmy pionierami instalacji LPG w rejonie zachodniopomorskim oraz w Polsce. Liczba zamontowanych przez nas urządzeń wynosi ponad 3 tysiące. Montujemy instalacje do pojazdów osobowych i ciężarowych, gaźnikowych oraz z wtryskiem. Rozpiętość cenowa uzależniona jest od rodzaju pojazdu i stopnia dokonywanych zmian.

Jako ciekawostkę możemy podać, że najstarszym samochodem w którym wykonywaliśmy instalację gazową był 30-letni Amerykanin, a najmłodszym 2-tygodniowy pojazd z przebiegiem 44 km.

Nasz warsztat

Dysponujemy w naszym warsztacie sprzętem do diagnostyki gazowej i kontroli silnika. Oczywiście prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji gazowych. Wykonujemy również naprawy samochodów z instalacjami gazowymi nie montowanymi w naszym zakładzie. Służymy pełną pomocą, informacjami oraz instruktażem.

 

Certyfikaty

Należymy do ogólnopolskiej sieci ELPIGAZ i BRC, skąd otrzymujemy na bieżąco aktualne informacje na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie LPG. Nasz zakład otrzymał stosowne certyfikaty, potwierdzające najwyższą jakość oferowanych usług.

Finansowanie

scb_logo_vertical

Koszt instalacji gazowej nie musi być wygórowany, jednak jeśli w danym momencie nie dysponujesz odpowiednią ilością środków finansowych, z pomocą może przyjść oferta kredytowa. We współpracy z Santander Consumer Bank S.A. oferujemy Państwu możliwość kredytowania montażu i napraw realizowanych w naszym warsztacie. Wymagania i warunki oferty znajdą Państwo na stronie www.santanderconsumer.pl


inBank

Nasze urządzenia

By zapewnić najwyższy poziom naszych usług, korzystamy z najlepszych urządzeń pomiarowych dostępnych na rynku. Poniżej przedstawiamy charakterystykę kilku z nich.