Service

Ciągle się rozwijamy. Poszerzamy zakres naszych usług i dbamy by Wam – nasi klienci – łatwiej było korzystać z naszych usług. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić usługę automatycznej rejestracji na przegląd instalacji gazowej Waszych aut. Na początek usługa pozwala dokonać rezerwacji w każdy piątek, w godzinach od 13:00 do 15:40. Zakładamy że z czasem poszerzymy jej zakres o kolejne dni tygodnia.

Usługa jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych klientów. Wprowadziliśmy do naszej bazy danych pojazdy z całego zeszłego roku i oczywiście będziemy sukcesywnie dodawać nowe na bieżąco w tym roku.

Zarejestrowany użytkownik otrzyma od nas SMS z informacją o przyznanym haśle do logowania oraz adresem do tego ekranu gdzie będzie mógł się zalogować i dokonać rezerwacji terminu.

Mechanizm rezerwacji informuje o dostępnych godzinach danego dnia i pozwala dobrać najbardziej dogodny termin, bez czekania w kolejce przed naszym zakładem. Zakładamy że usprawni to wszystkim usługę przeglądów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.